Round Trop club
Contact Round Trop club
  • Avem o lume intreaga de trait


Vreau oferta
Early booking
Last minute
Oferta zilei

Sejur Insulele Maldive 2017

Sejururi Maldive / Sejur Insulele Maldive 2017
Plecari: 11, 18, 25 februarie 2017 + 4, 11 martie 2017

SEJUR INSULELE MALDIVE 2017

Cea mai stralucitoare perla a Oceanului Indian, situata la nivelul Ecuatorului, la Sud- Vest de Sri Lanka, este un arhipelag format din 26 recifuri de corali. Insulele Maldive sunt alcatuite din aproximativ 1200 atoluri - recifuri in forma de inel - din care doar 4% reprezinta suprafata terestra. Denumite si "Paradisul pe Pamant", ademenesc turistii prin palmierii care se intind spre mare, plajele cu nisip alb, lagunele albastre cristaline, multitudinea de vietati acvatice si vegetatia tropicala. Insulele Maldive, cu adevaratele comori naturale, atrag vizitatorii in principal prin diversitatea colorata a vietii acvatice si sunt garantia unui sejur exclusiv, cu hoteluri de lux, cu servicii de inalta calitate si ambianta tropicala.
Sejur
Transport: pe ruta Budapesta - Male -Budapesta cu zbor cursa regulata, cu escala.
Optional bilet de avion Bucuresti - Budapesta - Bucuresti; pret informativ 200 euro.
Durata: 10 zile/7 nopti (exceptie plecarea de Reveli0n, care este de 9 zile/7 nopti), calatoria inclusa.
Cazare: la hotelul ales, in camere duble.
Masa: mic dejun, demipensiune, pensiune completa sau all inclusive in functie de serviciile hotelului ales.
Asistenta/ghid turistic: asistenta si reprezentanta in limba engleza.
Tariful include: bilet de avion cursa regulata, cazare, masa in functie de serviciile hotelului ales, pe insule asistenta si reprezentanta limba engleza.
Tariful nu include: taxa de aeroport 270 EUR/persoana, transfer cu vapor sau hidroplan, asigurare medicala, taxa de rezervare 5 EUR/persoana, asigurare storno 1,5%, la iesire din tara se percepe o taxa de aproximativ 10 USD/persoana.


Kuredu Island ***
Atollul Lhaviyani (North Male), suprafata insulei este de 600 x 400 m
Tel.: (+960) 662 0337
Localizare: hotel alcatuit din bungalowuri, vile si bungalowuri pe apa; este situat pe plaja cu nisip alb, pe o insula care este considerata paradisul scufundarilor. Este situat la 40 de minute de aeroport, transferul fiind cu hidroplan. Transfer de noapte sau transfer cu vaporul nu este posibil!!!
Facilitati: restaurante cu diferite specifice (italian, grill, thailandez), pizzerie, ceainarie, cafenea, baruri, salon de frumusete, magazine de suveniruri, salon TV, biblioteca, sala de conferinte, excursii facultative.
Camere: Beach bungalow: dotat cu aer conditionat, ventilator, baie partial deschisa, telefon, minibar, seif, terasa de plaja cu sezlonguri. Camerele de dormit sunt spatioase, posibilitate de 2 paturi suplimentare.
Beach villa: sunt mai spatioase decat beach bungalowurile, dotate cu camere spatioase si terasa, in plus au o mini-gradina de cca 60 mp, cafetiera, prosoape de plaja, CD player.
Jacuzzi beach villa: sunt situate de-a lungul lagunei, in plus fata de beach bungalow sunt dotate cu jacuzzi.
Bungalow pe apa Sangu: bungalowuri spatioase construite pe ocean, au dotari asemanatoare cu beach bungalowuri. Locuitorii bungalowurilor au receptie, restaurant si bar separat de restul clientilor.
Bungalow pe apa Sangu - suite: sunt mai spatioase fata de bungalowurile pe apa, in plus au o terasa eleganta si jacuzzi privat.
Masa: demipensiune sau pensiune completa in bufet. Contra cost All Inclusive, care include cele trei mese principale; ceai si cafea in barul Akiri; bauturile locale alcoolice si nonalcoolice (apa minerala, bauturi racoritoare, vin rosu si alb, bere la doza, Campari, whisky, gin, vodca, brandy); o excursie cu vaporul.
All Inclusive Gold include in plus fata de All Inclusive: consumatia din minibar, consumatia de cocktailuri in baruri, o cina in restaurantul a la carte numit de hotel, un tratament spa/saptamana, golf si tenis o data pe saptamana.
Sport si agrement: piscina cu terasa de plaja, sala de gimnastica, volei pe plaja, terenuri de tenis, aerobic, terenuri de golf, surf, spoorturi nautice, centru spa, discoteca, programe de animatie.
Observatii: complex hotelier cu atmosfera placuta si servicii de incredere.
Kuredu Island *** /DP5, 19 noiembrie + 3 decembrie 201714, 21, 28 ianuarie 2017 + 4, 11, 18, 25 februarie 2017 + 4, 11 martie 201726 decembrie 2017
Loc in beach bungalou/pers182919992379
Supl SGL579-689
Red copii 2-12 ani:10%10%10%
Supl PC220220220
Supl PC pt copii110110110
Supl AI390390390
Supl AI pt copii195195195
Supl AI gold950950950
Supl AI gold pt copii475475475
Supl beach villa/pers375375375
Supl sangu jacuzzi vila/pers660660660
Supl sangu vila pe apa/pers100010001000
Transfer cu hidroplan/pers310310310
Supl Crac1un/pers--120
Supl Reveli0n/pers--160
Prelungire sapt.87910691149
Se plateste separat la fata locului pt masa infantului de 0-2 ani: 8 USD/pers/noapte


Komandoo Island Resort ****
Atollul Lhaviyani, Tel.: ( +960) 662 1010
Localizare: situat pe partea nord vestica al atolului Lhaviyani, este o insula de 500x100 m. Transferul dureaza 40 de minute cu avionul. Cele mai bune posibilitati de snorkelling se afla la 100 de metri de insula. Hotelul nu accepta paturi suplimenatre. Este un hotel recomandat pentru adulti. . Este recomandat incaltaminte de plaja.
Facilitati: restaurant, bar, magazine de suveniruri, inchiriere CD si DVD de la receptie.
Camere: beach villa: dotate cu baie deschisa, uscator de par, minibar, telefon, TV, seif, cafetiera, aer conditionat, CD player, terasa. Jacuzzi beach villa: sunt dotate asemanator cu beach villa, in plus au jacuzzi. Vile jacuzzi pe apa: dotate asemanator cu jacuzzi beach villa, dar se afla pe apa.
Masa: pensiune completa, contra cost all inclusive, care include cele treei mese principale, ceai sau cafea nes, sucurile si vinul local - in perioadele si locurile indicate de hotel. All inclusivul nu include bauturile servite in sticle.
Sport si agrement: volei, tenis de masa, inchiriere surf, canoe, o data pe satamana plimbare cu vaporul pentru a admira apusul de soare, programe de animatie seara.
Contra cost: catamaran, echipament de snorkelling, scufundari, servicii spa. Pe insula se afla un centru de scufundari specializat.
Observatie: hotel elegant, intr-o zona pitoreasca pe plaja cu nisip alb pe malul lagunei cu apa turcoaza.
Komandoo Island Resort ****/PC5, 19 noiembrie + 3 decembrie 201714, 21, 28 ianuarie 2017 + 4, 11, 18, 25 februarie 2017 + 4, 11 martie 201726 decembrie 2017
Loc in beach vila/pers284929394249
Supl jacuzzi beach vila/pers345390405
Supl vila pe apa/pers900905905
Supl AI820820820
Supl Crac1un si Reveli0n /pers--160
Transfer cu hidroplan/pers330330330
Prelungire sapt.193920393199
Se plateste separat la fata locului pt masa infantului de 0-2 ani: 8 USD/pers/noapte


Chaaya Island Dhonveli Beach ****
Male Atoll, Tel.: (+960) 664 0055
Localizare: situat le 13 km de Male, la 20 de minute cu speedboat de aeroportul din Male.
Facilitati: restaurante, muzica live.
Camere: Camere superior: situate in cladirea cu 2 etaje, dotate cu baie, uscator de par, cafetiera, TV, minibar, telefon, seif. Beach bungalou: situate in cladirile cu un etaj, dotate asemanator cu camerele superior. Bugalou pe apa: situate in partea sud-cestica a insulei, dotate asemanator cu camerele superior, au si jacuzzi.
Masa: demipensiune, contra cost all inclusive.
Sport si agrement: sporturi nautice, scufundari, inchirieri canoe, tenis, volei.
Observatii: hotel cu atmosfera familiala, recomandat pentru familii si cupluri. Pentru cei in luna de miere, din partea hotelului se ofera cos de fructe si o sticla de vin.
Chaaya Island Dhonveli Beach ****/DP5, 19 noiembrie + 3 decembrie 201714, 21, 28 ianuarie 2017 + 4, 11, 18, 25 februarie 2017 + 4, 11 martie 201726 decembrie 2017
Loc in DBL224930893299
Supl beach bumgalou/pers175175175
Supl bungalou pe apa/pers800800800
Red copii 2-12 ani10%10%10%
Supl PC205205205
Supl Crac1un si Reveli0n /pers--105
Supl AI355355355
Prelungire sapt.133921892249

Cinnamon Island Alidhoo ****
Haa Alifu Atoll, Tel.: (+960) 650 1111
Localizare: situat pe atolul de nord, la 1,5 ore transfer cu avionul si speedboat. Hotelul este situat intr-o gradina de palmieri.
Facilitati: mai multe restaurante, baruri, magazine de suveniruri.
Camere: Beach Villa: dotate cu dormitor pe terasa cu jacuzzi, baie deschisa, TV, telefon, aer conditionat, cafetiera, minibar. Camere Duplex Beach Villa: sunt vile cu 2 etaje, dotate asemanator cu camerele beach Villa - de la etajul 2 priveliste extraordinara spre laguna. Duplex ocean villa: construite pe apa, dotate asemanator cu camerele Beach Villa.
Masa: mic dejun, contra cost demipensiune sau pensiune completa.
Sport si agrement: piscina, tenis, tenis de masa, sala fitness. Contra cost: scufundari, serviciile din Mandara Spa. De 2 ori pe saptamana transfer gratuit la o duna de nisip din apropiere.
Observatii: hotel cu servicii de standarde inalte.
Cinnamon Island Alidhoo ****/MD5, 19 noiembrie + 3 decembrie 201714, 21, 28 ianuarie 2017 + 4, 11, 18, 25 februarie 2017+ 4, 11 martie 201726 decembrie 2017
Loc in beach vila/pers249927993499
Loc in duplex beach vila/pers314937394229
Loc in duplex ocean vila/pers339939894699
Supl AI premium/pers118511851185
Red copii 2-12 ani5%5%5%
Supl Crac1un si Reveli0n /pers--180
Transfer cu hidroplan/pers300300300
Prelungire sapt.161918892449


Sun Island Resort* * * *
Nalaguraidhoo, South Ari Atoll, Tel.: (00-960) 450088
Localizare: este unul dintre cele mai frecventate hoteluri-insula, cu o suprafata de 1600 m x 400 m, situat la 112 km (2,5 ore cu vaporul, 45 minute cu hidroplan) la sud de aeroportul din Male.
Facilitati: restaurant-bufet, restaurant thailandez si japonez, restaurant grill, restaurantterasa si -maritim, snack bar, cafenele, pool-, beach-, lobby-bar, 12 baruri, night club, magazin de bijuterii, parfumerie, magazin de cadouri, coafor, magazin cu produse electronice, sala de conferinta, asistenta medicala, excursii facultative.
Camere: dotate cu aer conditionat, SAT-TV, radio, telefon; seif, uscator de par, minibar, dus/WC, ventilaror. Contra cost: bungalow deluxe (dotare asemanatoare cu cele deluxe, mai spatioase) si bungalowuri pe apa.
Masa: demipensiune tip bufet suedez, contra cost pensiune completa sau All Inclusive.
Servicii ALL INCLUSIVE (minim 7 nopti) includ: cele 3 mese principale in restaurantul bufet al hotelului, apa minerala, bauturile alcoolice locale (bere, vin si bauturile spirtoase) la mese si la beach- si pool-bar, intre orele 10:00-01:00; racoritoare, ceai, cafea, apa minerala si bauturi locale alcoolice in baruri ( in perioadele si locurile indicate de hotel); tenis- in timpul zilei, biliard, sala fitness, squash, darts, precum si 2 excursii.
Sport si agrement: piscina, piscina pentru copii, vollei, badminton, handbal, baschet, squash, biliard, tenis, tenis de masa, jacuzzi, sala karaoke, centru nautic, sala fitness, aerobic, surf, hidrobicicleta, pescuit, snorkelling, catamaran, excursie pe insula, canoe, disco, muzica live.
Observatii: ofera servicii de incredere, satisface pretentiile iubitorilor de mare si soare. Recomandam in special familiilor, tinerilor casatoriti si pentru iubitorii de odihna activa.
Sun Island Resort* * * * /DP5, 19 noiembrie + 3 decembrie 201714, 21, 28 ianuarie 2017 + 4, 11, 18, 25 februarie 2017+ 4, 11 martie 201726 decembrie 2017
Loc in camera deluxe/pers189921793139
Supl camera super deluxe/pers115115115
Supl bungalou pe apa/pers113511351135
Red copii 2-12 ani10%10%10%
Supl PC135135135
Supl PC pt copii909090
Supl AI565565565
Supl AI pt copii295295295
Supl Crac1un si Reveli0n /pers--120
Supl Crac1un si Reveli0n pt copii--60
Transfer cu speedboat/pers205205205
Transfer cu hidroplan/pers340340340
Prelungire sapt.93912392039

BANDOS ISLAND RESORT****
Tel: (960) 6640088
Localizare: dimensiunea insulei este de 600 X 400 m, situat in partea nordica a insulelor, este unul din cele mai solicitate si admirate complexe turistice, la 8 km de aeroport aproximativ 20 minute transfer cu vaporul.
Facilitati: restaurante, baruri, cafenele, discoteca, sala de conferinte, magazin de suveniruri, internet, posibilitati de excursii facultative.
Camere: Camere Standard: aer conditionat, dus/wc, telefon, minibar, TV, seif.. Garden
Vila: se afla in gradini frumoase si ingrijite, sunt dotate asemanator cu camerele standard.
Jacuzzi beach villa: sunt situate pe plaja, in cladiri de doua etaje, construite in stil indonez, dotate cu jacuzzi. Vile pe apa: sunt vile confortabile, construite pe apa, cu jacuzzi.
Masa: demipensiune sau pensiune completa in regim bufet suedez.
Sport si agrement: piscine, piscine pentru copii, terasa de plaja, centru nautic, scufundari, sala fitness, miniclub, badminton, volei pe plaja, baie cu aburi, sauna, masaj, spa, salon de frumusete, squash, teren de tenis, tenis de masa, darts, biliard, sah, babysitter, programe de animatie si divertisment.
Observatii: recomandat pentru cei care iubesc sporturile nautice si pentru familii.
BANDOS ISLAND RESORT****/MD5, 19 noiembrie + 3 decembrie 201714, 21, 28 ianuarie 2017 + 4, 11, 18, 25 februarie 2017 + 4, 11 martie 201726 decembrie 2017
Loc in DBL208922992699
Supl camera deluxe/pers230230230
Supl garden vila/pers390390390
Supl jacuzzi beach vila/pers685685685
Red copii 2-12 ani10%10%10%
Supl DP250250250
Supl DP pt copii135135135
Supl Crac1un si Reveli0n /pers--145
Supl Crac1un si Reveli0n pt copii--80
Transfer cu speedboat/pers808080
Prelungire sapt.113913891499


MEERU ISLAND RESORT****
Tel: (960) 6643157
Localizare: este o insula de 1500 X 600 m, se afla la 37 km de aeroport, transferul dureaza aprox. 50 minute cu vaporul. La cerere se realizeaza tranfer de noapte.
Facilitati: restaurante, baruri, cafenele, salon TV, biblioteca, internet, magazin de suveniruri, magazin de bijuterii, sala de conferinta, seif, programe facultative.
Camere: Standard: dotate cu aer conditionat, baie/wc, uscator de par, ventilator, telefon, internet, minibar, seif, terasa. Land Vila: dotari asemanatoare cu camerele standard, situat in centrul insulei, inconjurate de gradina, au in plus canapea, baie semideschisa.
Bungalow-uri pe apa: construite pe apa, cu mobilier comod si modern. Reducerile pentru copii se aplica numai la cazarile in camerele standard si in Land Villa.
Masa: pensiune completa in regim bufet suedez. Contra cost All Inclusive, care cuprinde: cele 3 mese principale, ceaiuri, capuccino, cafea intre orele 15-17, apa inbuteliata, racoritoare, bauturile alcoolice locale - in perioadele si locurile indicate de hotel, 2 excursii, snorkelling, windsurf.
Sport si agrement: piscina, teren de tenis, biliard, badminton, volei pe plaja, teren de fotbal, sporturi nautice, aerobic in apa, darts, tenis de masa, sala de forta, centru de scufundari, cursuri de scufundari PADI, centru SPA, discoteca, muzica live, program folcloric, plimbari cu vaporul pe insulele din jur.
Observatii: recomandat tinerilor casatoriti, pentru un sejur romantic.
MEERU ISLAND RESORT****/PC5, 19 noiembrie + 3 decembrie 201714, 21, 28 ianuarie 2017 + 4, 11, 18, 25 februarie 2017 + 4, 11 martie 201726 decembrie 2017
Loc in land vila/pers208921492779
Supl jacuzzi vila/pers265265265
Supl bungalou pe apa/pers525525525
Red copii 2-12 ani10%10%10%
Supl AI265265265
Supl AI pt copii135135135
Supl Crac1un si Reveli0n /pers--135
Supl Crac1un si Reveli0n pt copii--80
Transfer cu speedboat/pers130130130
Transfer cu hidroplan/pers220220220
Prelungire sapt.113912291699
Nota: Copii pot fi cazati numai in land vila.

Paradise Island * * * * *
North Male Atoll , Tel.: (00-960) 450088
Localizare: suprafata insulei este de 1000 m x 230 m, situat la 10 km de aeroportul international, transferul cu speed-boat cca. 20 minute. Complex de lux construit in 1994, numele vechi Lankanfinolhu.
Facilitati: in cele cinci restaurante aveti posibilitatea de a savura gusturile bucatariei locale si internationale. Alte facilitati: baruri, cafenele, magazin de cadouri si foto, discoteca, karaoke, salon de frumusete, sala de conferinte, programe facultative.
Camere: aer conditionat, ventilator, minibar, telefon, TV color, audio, seif, baie, uscator de par, terasa de plaja cu sezlong.
Masa: demipensiune de tip bufet suedez, contra cost ALL INCLUSIVE (minim 7 nopti) includ cele 3 mese principale tip bufet; snackuri, sandvisuri an timpul zilei; racoritoare, apa imbuteliata, bere, vin, bauturile locale alcoolice si nonalcoolice in perioadele si locurile indicate de hotel; tenis, badminton, tenis de masa, volleyball, baschet, biliard, sauna, baie cu aburi, jacuzzi, disco, karaoke.
Sport si agrement: piscina, piscina pentru copii, terasa de plaja, surf, jet-ski, canoe, curs de imersiuni, centru de scufundari, sala fitness, aerobic, badminton, volleyball, baschet, tenis, tenis de masa, biliard, sauna, masaj, jacuzzi, baie cu aburi, salon de frumusete, turul insulei, pescuit, excursii cu vaporul.
Servicii suplimentare gratuite (solicitarea se specifica pe rezervare):Tineri casatoriti: cos de fructe si o sticla de vin.Aniversare zi de nastere: tort si o sticla de vin.Aniversare nunta de argint si de aur: cos de fructe si o sticla de vin.
Observatii: este un hotel de lux recomandat tuturor varstelor, de la tineri casatoriti pana la cei pasionati de mare si scufundari. Ideal pentru relaxare si odihna activa, hotel de inalta calitate pe o plaja superba.
Paradise Island * * * * * /MD5, 19 noiembrie + 3 decembrie 201714, 21, 28 ianuarie 2017 + 4, 11, 18, 25 februarie 2017 + 4, 11 martie 201726 decembrie 2017
Loc in camera super deluxe/pers204923293139
Red copii 2-12 ani10%10%10%
Supl PC170170170
Supl PC pt copii909090
Supl AI495495495
Supl AI pt copii255255255
Supl Crac1un si Reveli0n /pers--115
Supl Crac1un si Reveli0n pt copii--70
Transfer cu speedboat/pers909090
Prelungire sapt.109913992049


ROYAL ISLAND RESORT&SPA *****
Baa Atoll, Tel: (960) 6600088
Localizare: este o insula de 800x220 m, la 35 minute de aeroport transfer cu hidroplanul. Deschisa turistilor in 2001, insula ofera conditii deosebite pentru cei ce doresc sa faca scufundari.
Facilitati: restaurante, baruri, discoteca, muzica live, magazin de bijuterii, magazin de suveniruri, salon de infrumusetare, spalatorie, seif, room service, internet cafe, business center.
Camere: situate in bungalouri, situate int-o gradina tropicala, dotate cu aer conditionat, ventilator, minibar, telefon, TV, internet, baie semideschisa, dus/cada/wc, uscator de par, cafetiera, terasa.
Masa: demipensiune, pensiune completa sau All Inclusive, care include cele trei mese principale in regim bufet suedez, ceai, cafea, sandwich-uri si prajiturele in intervalul 16-18, racoritoare si bauturi alcoolice locale (exceptie sampania) intre orele 10-01 in barul principal, apa minerala si plata imbuteliata, tenis, squash, badminton, tenis de masa, windsurf, volei, fitnes, biliard.
Sport si agrement: piscina su piscina pentru copii, cursuri de scufundari, sporturi nautice pe plaja, squash, aerobic, badminton, terenuri de tenis, tenis de masa, biliard, snooker, jacuzzi, centru Spa, centru wellness, sentru ayurvedic, baie cu aburi, programe de divartisment.
Observatii: recomandat pentru toate categoriile de varsta, un complex elegant cu servicii de lux.
ROYAL ISLAND RESORT&SPA*****/DP5, 19 noiembrie + 3 decembrie 201714, 21, 28 ianuarie 2017 + 4, 11, 18, 25 februarie 2017 + 4, 11 martie 201726 decembrie 2017
Loc in DBL249927793749
Red copii 2-12 ani10%10%10%
Supl PC265265265
Supl PC pt copii135135135
Supl AI995995995
Supl AI pt copii490490490
Supl Crac1un si Reveli0n /pers--205
Supl Crac1un si Reveli0n pt copii--140
Transfer cu hidroplan/pers375375375
Prelungire sapt.158918492689


CONRAD MALDIV RANGALI ISLAND*****
Ex Maldive Hilton Resort, Ari Atoll, Tel: (+960) 668 0629
Localizare: complex alcatuit din vile luxoase situate pe plaja, in mijlocul oceanului Indian, pe doua insule invecinate, inconjurate de lagune, situat la 35 de minute transfer cu hidroplanul de aeroport.
Facilitati: restaurante, restaurant subacvatic, baruri, vinoteca, room service, magazine, salon de infrumusetare, sala de conferinta, programe facultative.
Camere: dotate cu aer conditionat, baie semideschisa, uscator de par, halat de baie, TV, telefon, CD player, minibar, seif, cafetiera, ventilarot, terasa. La cerere si contra cost se pot rezerva si alte tipuri de camera.
Masa: mic dejun bufet, contra cost demipensiune sau pensiune completa.
Sport si agrement: piscina, piscina pentru copii, internet, biblioteca, teren de tenis, volei pe plaja, sala fitnes, darts, biliard, sala de jocuri, centru spa, centru yoga ,club pentru copii 3-12 ani, sporturi nautice, cursuri de scufundari.
Observatii: complex hotelier de lux, ofera servicii de inalta calitate.
CONRAD MALDIV RANGALI ISLAND*****/MD5, 19 noiembrie + 3 decembrie 201714, 21, 28 ianuarie 2017 + 4, 11, 18, 25 februarie 2017 + 4, 11 martie 201726 decembrie 2017
Loc in beach vila/pers384949498249
Red copii 2-12 ani10%10%10%
Supl PC265265265
Supl deluxe beach vila/pers145014501450
Supl vila pe apa/pers152515251525
Supl vila superior pe apa/pers225022502250
Supl vila deluxe pe apa/pers364036403640
Supl DP615615615
Supl Crac1un si Reveli0n /pers--300
Transfer cu hidroplan/pers400400400
Prelungire sapt.298942897439

Veligandu Island Resort ****
Tel.: (+960) 666 0519
Localizare: situat pe atolul Rashdu, la 20 de minute de aeroport - transfer cu hidroplanul. Suprafata insulei este de 600x150 m, resortul a fost renovat complet in 2007.
Facilitati: restaurant in aer liber, baruri, magazine de suveniruri, internet.
Camere: Jacuzzi beach vila: amenajat cu bun gust, cu baie semideschisa, jacuzzi, uscator de par, aer conditionat, ventilator, minibar, DVD, TV, internet, seif, coltar, telefon, terasa cu vedere spre mare.
Vile pe apa: sunt dotate asemanator cu jacuzzi beach vila, dar au baie inchisa si fara jacuzzi.
Jacuzzi vila pe apa: sunt dotate asemanator cu jacuzzi beach vila, au iesire directa pe mare.
Masa: mic dejun, contra cost demipensiune sau all inclusive, care include cele trei mese principale in regim bufet suedez, ceai, cafea, racoritoare si bauturi alcoolice locale in perioadele si locurile indicate de hotel, pescuit de noapte o data pe saptamana, o excursie pe insula Rashdoo, echipament de snorkelling si windsurf pentru 30 de minute.
Sport si agrement: piscina cu terasa de plaja sezlonguri si umbrele gratuite, darts, biliard, tenis de masa, volei pe plaja. Contra cost: scufundari, catamaran, caiac, canoe, sala fitness, centru spa.
Observatii: hotel cu servicii de incredere, este paradisul scufundarilor.
Veligandu Island Resort ****/PC5, 19 noiembrie + 3 decembrie 201714, 21, 28 ianuarie 2017 + 4, 11, 18, 25 februarie 2017 + 4, 11 martie 201726 decembrie 2017
Loc in beach vila/pers269930893949
Supl AI750750750
Supl jacuzzi beach vila/pers610610610
Supl jacuzzi vila pe apa/pers159015901590
Supl Crac1un/pers--115
Supl Reveli0n/pers--160
Transfer cu hidroplan/pers315315315
Prelungire sapt.163920292689

Sejur Insulele Maldive 2017
Sejur Insulele Maldive 2017
Sejururi Maldive:
    Idei de vacanta
    Idei de vacanta
    Idei de vacanta
    Let's socialize
    Social Media Social Media Social Media Social Media Social Media